Weekend w Górach Świętokrzyskich 2017

 

Zapraszamy na wspólny weekend treningowy w Góry Świętokrzyskie w dniach 7-9.04.2017. Podczas wyjazdu skupimy się na treningu kolarskim oraz biegowym.

  

 

 

 

 

 

 


 

Obóz skierowany jest dla wszystkich chętnych niezależnie od poziomu waszego wytrenowania. Zawodnicy zostaną podzieleni na grupy tak aby każdy z nich znalazł miejsce dla siebie. Podczas obozu wszyscy zawodnicy zostaną objęci profesjonalną opieką przez 3 trenerów Kuźni Triathlonu. Na obozie będą realizowane treningi kolarskie (2 treningi), biegowe (2 treningi), sprawność ogólna (1 trening) oraz jeden blok teoretyczny. 

Hotel Przedwiośnie **

Hotel Przedwiośnie znajduje się na malowniczym zboczu góry Dąbrówka w samym sercu Gór Świętokrzyskich. Jest to najwyżej położony obiekt noclegowy w całym województwie. Stanowi idealne miejsce na wypoczynek w otoczeniu lasów z dala od miejskiego zgiełku. Do dyspozycji dostępny jest również taras widokowy oraz basen o powierzchni równej 200 m2 wraz z hydromasażami i brodzikiem dla dzieci. Całość uzupełnia zaplecze konferencyjne składające się z kilku sal, z czego największa, klimatyzowana jest w stanie pomieścić ponad 200 osób. Hotel oferuje ponadto szereg różnego rodzaju masaży, saunę suchą, mini-siłownię, kort tenisowy i boiska na zewnątrz, a także wiatę grillową na ponad 300 osób.

Odległość od wybranych miast

  Warszawa Poznań Katowice Wrocław
Św. Katarzyna 175km 367km 190km 340km

 

O Obozie

Podczas obozu główny nacisk zostanie położony na trening kolarski. Odbędą się aż 3 treningi kolarskie o różnym profilu zaawansowania i długości trwania. Dodatkowo plan obozu zostanie uzupełniony treningiem biegowym oraz częścią teoretyczną o tematyce Triathlonowej. Wspólny wyjazd to również doskonała okazja do poznania wspaniałych ludzi z taką samą pasją jak wasza! 

Plan Obozu
Piątek Sobota Niedziela


8:00 Śniadanie 8:00 Śniadanie
10:00 Trening Kolarski 10:00 Trening Kolarski
14:00 Zakwaterowanie 14:00 Obiad 13:00 Obiad
15:00 Trening Kolarski 16:00 Trening Biegowy 15:00 Trening Biegowy
18:00 Kolacja 18:30 Kolacja

18:00 Zakończenie obozu

20:00 Odprawa 19:30 Blok Teoretyczny  

 

Istnieje możliwość rozpoczęcia udziału w zgrupowaniu od kolacji lub odprawy w piątek.  

Co gwarantujemy?

  • Profesjonalną opiekę trenerską
  • Zakwaterowanie 
  • Wyżywienie 3 posiłki dziennie
  • 3 Treningi kolarskie oraz biegowe
  • Analiza techniki Biegowej
  • Blok Teoretyczny

 Koszt udziału w obozie to 399zł dla zawodników Kuźni Triathlonu oraz 499zł dla pozostałych uczestników. Potwierdzeniem zgłoszenia jest wpłata zaliczki w kwocie 150zł w ciągu 7dni od wypełnienia formularza. Dopłata do całości do końca marca.
Uwaga!
Jeżeli masz problem z transportem, napisz do nas! Na pewno Ci pomożemy! 

Zgłoszenia przyjmujemy pod tym LINKIEM
Wszystkie pytania prosimy kierować na rafalTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 531 054 300 Rafał.
Liczba miejsc ograniczona

Kuźnia triathlonu

Jesteśmy klubem triathlonowym który zrzesza sympatyków aktywności, osoby stawiające swoje pierwsze sportowe kroki oraz ambitnych zapaleńców.

Kontakt z nami

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 604 584 593
 

Odwiedź nas tu:

  

Zdjęcia:
Sportografia.pl
Agnieszka Czechowska

Agata Maszewska