Zimowe konsultacje pływackie w Wałczu 29.11-2.12.2018

 

Konsultacje Pływackie w Centralnym Ośrodku Sportu w Wałczu! Obóz odbędzie się w dniach 29.11-2.12.2019

 

 

 

 


Kuźnia Triathlonu- największy klub triathlonowy w Polsce. Zajmujemy się profesjonalną opieką trenerską, indywidualną oraz grupową. Kuźnia Triathlonu to społeczność wzajemnie wspierająca się podczas treningów, zawodów, obozów sportowych a także w codziennym życiu. Zajmujemy się również organizacją zgrupowań sportowych. Na swoim koncie mamy już 15 obozów w Polsce oraz trzy obozy zagraniczne: na Cyprze, Teneryfie, Lanzarote oraz Hiszpanii kontynentalnej. 

COS Wałcz

Centralny Ośrodek Sportu w Wałczu oferuje komfortowe zakwaterowanie, dostęp do nowoczesnych obiektów sportowych: pływalnia 25m, stadion lekkoatletyczny, siłownie oraz hale sportowe.. Dopełnieniem tych zalet jest kuchnia dostosowana specjalnie do potrzeb sportowców. 

Kto może pojechać na obóz?

Nie ma żadnych ograniczeń! Obóz skierowany jest dla wszystkich chętnych! Niezależnie od przynależności klubowej. Każdy znajdzie tutaj dla siebie miejsce, grupy będą podzielone na trzy stopnie zaawansowania w celu większej indywidualizacji zajęć.

Jak będzie wyglądał obóz?

Największy nacisk położymy na pływanie, łącznie zaplanowaliśmy aż 7 treningów pływackich. Pokażemy wam również jak uzupełnić trening pływacki ćwiczeniami ogólnorozwojowymi. Podczas obozu odbędą się również dwie jednostki treningu biegowego. 

Gość Specjalny

Na obozie będziemy gościć dwukrotnego uczestnika Igrzysk Olimpijskich oraz brązowego medalistę Mistrzostw Europy z tego roku z Glasgow - Kacpra Majchrzaka. Kacper aby pokonać 100m potrzebuje tylko 46 sekund! Nie gwarantujemy wam że dowiecie się jak pływać tak szybko, ale swoją wiedzą praktyczną na pewno się z wami chętnie podzieli.


Warsztaty teoretyczne

Podczas obozu przeprowadzone zostanie również podwodne nagranie techniki pływania, połączone z wieczorną analizą na dużym ekranie. 

Cena obejmuje:

  • Zakwaterowanie w COS Wałcz (pok. 2 i 3 osobowe)
  • Opiekę trenerską
  • 2/3 treningi dziennie
  • Wstęp na basen
  • Warsztaty techniki pływackiej
  • Wyżywienie 3 posiłki dziennie    
  • Pakiet obozowy 

Dodatkowo płatne: 

  • Dopłata do pokoju jednoosobowego (150zł)
Koszt wyjazdu
 Opis Cena
Osoba Trenująca

799 zł

Osoba Towarzysząca 599 zł

Jeżeli masz jakieś pytania napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 604 584 593. 
Warunkiem potwierdzenia wpisania na listę uczestników jest wpłata zaliczki w wysokości 300zł w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia. 

Liczba miejsc ograniczona

ZAPISY  

Kuźnia triathlonu

Jesteśmy klubem triathlonowym który zrzesza sympatyków aktywności, osoby stawiające swoje pierwsze sportowe kroki oraz ambitnych zapaleńców.

Kontakt z nami

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 604 584 593
 

Odwiedź nas tu:

  

Zdjęcia:
Sportografia.pl
Agnieszka Czechowska

Agata Maszewska