Weekend Triathlonowy w Pasymiu 13-16.08.2020

 

Tym razem przedstawiamy wam propozycję wyjazdu do Pasymia czyli na Pojezierze Olsztyńskie.

 

 

 

 


Wyjazd jest skierowany do osób amatorsko przygotowujących się do zawodów triathlonowych. W trakcie obozu będziemy podzieleni na dwie lub trzy grupy zaawansowania. Treningi będą odbywać się wg. wyznaczonych tras, które zostaną udostępnione uczestnikom przed rozpoczęciem obozu.  

Kalwa Ośrodek Wypoczynkowy

Nasze zgrupowanie odbędzie się w ośrodku Kalwa. To 17,5 hektarowy obszar usytuowany nad brzegiem krystalicznego jeziora Kalwa i mazurskich lasów. Ogrodzony teren oraz liczne atrakcje zapewnią bezpieczeństwo i aktywny wypoczynek.

Treningi

Podczas obozu zafundujemy wam solidną dawkę treningów open water, kolarskich oraz biegowych. Uprawianie wszystkich dyscyplin triathlonu w okolicach ośrodka to będzie czysta przyjemność! Na terenie ośrodka znajduje się basen, jeżeli warunki pozwolą w planie są również treningi na pływalni. 

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie nastąpi w 4 osobowych domkach typu BRDA (Każdy domek posiada dwa pokoje dwuosobowe (4 pojedyncze łóżka) oraz salonik z rozkładaną kanapą, łazienkę i aneks kuchenny.)

Wyżywienie

W cenę wyjazdu wliczony jest obiad. Resztę posiłków można przyrządzić samodzielnie lub wykupić pełne wyżywienie za dopłatą 43zł/dzień.

   

 

Co gwarantujemy?

  • Opiekę trenerską w trakcie treningów
  • Zakwaterowanie w domkach typu BRDA
  • Obiad
  • Opiekę dla dzieci (6-12 lat) w trakcie treningów dorosłych
Koszt wyjazdu
 Opis Cena/osoby
Koszt udziału w obozie

649 zł

Ze względu na małą liczbę dostępnych miejsc w ośrodku, osoba towarzysząca może się zapisać przy 3 osobach trenujących (np. 1 trenujący dorosły + dwójka trenujących dzieci).
W skład oferty wchodzą 3 obiady, dopłata do pełnego wyżywienia wynosi 43zł/dzień.
Istnieje możliwość dostawki w pokoju dla dziecka lub dorosłego 

LINK DO ZAPISÓW: https://forms.gle/gDgufHzfVRiPh28XA

Zgłoszenia przyjmujemy pod linkiem: ZAPISY

Ilość miejsc ograniczona 

Wszystkie pytania prosimy kierować na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 604 584 593 Rafal.

Plan Obozu
Czwartek Piątek Sobota Niedziela
13:00 Przyjazd 8:00 Pływanie 8:00 Pływanie
7:00-8:00 Pływanie
14:00 Trening Kolarski 9:30 Trening Kolarski 9:30 Trening Kolarski 10:00-13:00 Zakładka
18:30 Trening Open Water 17:00 Trening Biegowy 16:00 Trening Biegowy  

Kuźnia triathlonu

Jesteśmy klubem triathlonowym który zrzesza sympatyków aktywności, osoby stawiające swoje pierwsze sportowe kroki oraz ambitnych zapaleńców.

Kontakt z nami

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 604 584 593
 

Odwiedź nas tu:

  

Zdjęcia:
Sportografia.pl
Agnieszka Czechowska

Agata Maszewska