Konsultacje pływackie w Szklarskiej Porębie 11-15.11.2020

 

Zapraszamy was na konsultacje pływackie do Szklarskiej Poręby, w planie również treningi sprawnościowe oraz treningi na rowerze MTB:
Data: 11-15.11.2020.

 

 

 

 

 

Jesienny wyjazd treningowy to stały punkt naszych przygotowań do kolejnego sezonu. Tym razem zapraszamy was w Karkonosze, gdzie oprócz rozbudowanych treningów pływackich zaproponujemy wam treningi na rowerach w terenie.

Szklarska Poręba

To jedno z lepszych miejsc do treningów w Polsce. Niewielka miejscowość położna w Karkonoszach, z dobrą infrastrukturą powoduje że każdy chętnie odwiedza ten rejon. Zakwaterowanie nastąpi w hotelu Bornit **** do naszej dyspozycji będzie hotelowa pływalnia (3 tory - 25m), siłownia oraz sala gdzie będziemy mogli realizować treningi sprawności ogólnej.

Treningi MTB

Nie ma lepszego urozmaicenia treningów kolarskich niż wjazd w teren na rowerze górskim. Proponujemy wam 2-3 treningi na polanie Jakuszyckiej. Nie masz roweru? W hotelu znajduje się wypożyczalnia w której będziecie mogli wypożyczyć rower górski w wysokim standardzie. Boisz się że nie dasz rady? Spróbuj swoich sił na rowerze elektrycznym!

W przypadku gdy aura stanie się zimowa, treningi rowerowe zamienimy na treningi z narciarstwa biegowego :)

Wycieczka Biegowa

W planie mamy również dłuższe wyjście w góry, gdzie marszem wejdziemy na Szrenicę. Wycieczka biegowa będzie liczyć ok. 14 kilometrów.

Co gwarantujemy?

  • Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem
  • Opiekę trenerską
  • Ubezpieczenie NNW
Koszt wyjazdu
 Opis Cena/osoby
Koszt udziału w obozie

1 299 zł

 

LINK DO ZAPISÓW: httpshttps://forms.gle/PSsMWEgNxv5KT6dq5

Ilość miejsc ograniczona 

Dodatkowo płatne:

  • Parking 15zł/dobę
  • Wypożyczenie sprzętu

 

Kuźnia triathlonu

Jesteśmy klubem triathlonowym który zrzesza sympatyków aktywności, osoby stawiające swoje pierwsze sportowe kroki oraz ambitnych zapaleńców.

Kontakt z nami

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 604 584 593
 

Odwiedź nas tu:

  

Zdjęcia:
Sportografia.pl
Agnieszka Czechowska

Agata Maszewska