Teneryfa Challenge

 

Teneryfa Challenge to propozycja na szybki reset w połowie grudnia. To moment kiedy krótkie dni, szara aura za oknem będzie dawać się we znaki. Proponujemy wam weekend na Teneryfie wypełniony po brzegi aktywnościami.
Data: 10-13.12.2020.

 

 

 

 

  


Teneryfa Challenge to propozycja czterech bardzo intensywnych dni na największej z Wysp Kanaryjskich. To miejsce w którym złapiemy dużo promieni słońca, będziemy mogli pływać w Oceanie bez pianek, ale przede wszystkim zaliczymy najbardziej wyjątkowe miejsca na wyspie.

Czwartek 10.12.2020

Obóz zaczniemy w czwartek, od porannego wylotu w kierunku Hiszpańskiej wyspy. Po przylocie proponujemy wam trening na pływalni lub w Oceanie.

Piątek 11.12.2020

Piątek zaczniemy od porannego rozruchu wzdłuż Oceanu. Później szybkie śniadanie, i rzucamy przed wami pierwsze wyzwanie tego wyjazdu! Wjazd rowerem na masyw Teide! Startujemy z poziomu Oceanu by po 3 godzinach być na wysokości ponad 2300m n.p.m. Co na górze? Marsjańskie widoki, nareszcie płaski teren i pełnia satysfakcji. A co później? Zjazd w dół! Ile zajmie? Najlepsi zrobią go w godzinę (ciągle w dół)!

Sobota 12.12.2020

To co było niemożliwe na rowerze, uda się na nogach! Znowu wrócimy w okolice Wulkanu by tym razem zdobyć jego szczyt! Zaczniemy z wysokości 2300m n.p.m by wspiąć się na  3713m n.p.m. Wulkan jest wciąż czynny więc na górze będzie można się troszeczkę ogrzać w oparach lawy :)

Niedziela 13.12.2020

To dzień powrotu do Polski, ale zanim pozwolimy wam wsiąść do samolotu, zabierzemy was na przejazd rowerowy przez Masce czyli spektakularny wąwóz. To bardzo dzielony i malowniczy rejon!

Co gwarantujemy?

  • Zakwaterowanie w apartamencie
  • Opiekę trenerską
  • Transfer z lotniska
  • Kameralną grupę
Koszt wyjazdu
 Opis

Cena/osoby

Zgłoszenie do 31.10.2020

Cena/osoby

Zgłoszenie po 31.10.2020

Koszt udziału w obozie

1  099 zł

1 299zł

 

LINK DO ZAPISÓW: httpshttps://forms.gle/PSsMWEgNxv5KT6dq5

Maksymalna liczba uczestników: 8

Dodatkowo płatne:

  • Bilet lotniczy
  • Wypożyczenie roweru
  • Wstęp na basen
  • Wyżywienie

 

Kuźnia triathlonu

Jesteśmy klubem triathlonowym który zrzesza sympatyków aktywności, osoby stawiające swoje pierwsze sportowe kroki oraz ambitnych zapaleńców.

Kontakt z nami

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 604 584 593
 

Odwiedź nas tu:

  

Zdjęcia:
Sportografia.pl
Agnieszka Czechowska

Agata Maszewska