Tomasz Biadoń

 


Osiągnięcia:

- Vice Mistrz Polski w pływaniu.
- Mistrz Warszawy w pływaniu.
- Vice Mistrz Polski w dwuboju.

Kwalifikacje:

- Absolwent AWF.
- Instruktor pływania.
- Trener personalny.

 

 

 

                                            

                         

 

 

Tomek odkąd tylko nauczył się chodzić, darzył miłością wszelką rywalizacje sportową, niezależnie od dyscypliny. Już w wieku 8 lat potrafił przebiec ciągiem 10km. Jego tata założył się oto z kolegą z pracy, gdy tamten stwierdził, że jest to dla dziecka tej postury niemożliwe. Mimo słabych warunków fizycznych, od samego początku cechowała Tomka wielka ambicja sportowa. Tomek w wieku 8 lat rozpoczął treningi pływackie w klubie Polonia Warszawa, gdy nie udało mu się dostać do klasy o profilu lekkoatletycznym z powodu zbyt niskiego wzrostu. Ciężka praca wykonywana na treningach zaowocowała kilkoma pomniejszymi sukcesami w pływaniu. Z powodzeniem startował też w biegach sprinterskich, skoku w dal, biegach przełajowych. W 2002 postanowił połączyć swoje ulubione dyscypliny czyli pływanie i bieganie. Dołączył do klubu G-8 Bielany, gdzie przez 2 lata trenował pięciobój nowoczesny, chodź startował tylko i wyłącznie w zawodach dwubojowych (pływanie i bieganie) i trójbojowych (dodatkowo strzelanie). Częste i przewlekłe kontuzje zmusiły Tomka do zakończenia treningów. Postanowił on swoją pasję sportową zaszczepiać innym ludziom jako trener. Uzyskał w 2012 roku tytuł Licencjata na warszawskiej AWF, a obecnie jest studentem II roku studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Kuźnia triathlonu

Jesteśmy klubem triathlonowym który zrzesza sympatyków aktywności, osoby stawiające swoje pierwsze sportowe kroki oraz ambitnych zapaleńców.

Kontakt z nami

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 604 584 593
 

Odwiedź nas tu:

  

Zdjęcia:
Sportografia.pl
Agnieszka Czechowska

Agata Maszewska