Osiągnięcia  

- 3 miejsce Mistrzostwa Polski Szczecin 2015 ,dystans 1/4 Ironmana
- 5 miejsce Mistrzostwa Polski Stronie Śląskie , dystans ITU(3-80-20)
- 5 miejsce Mistrzostwa Polski Sieraków,dystans 1/2 Ironmana
- 2 miejsce Ironman Wolsztyn 2014
- 2 miejsce w kat 30 -39 kobiet Triathlon Sieraków 2013 r,dystans 1/2 Ironmana
- 1 miejsce w kat 30 -34 kobiet Elemental Triathlon Olsztyn 2014,dystans Olimpijski.
- 8 miejsce open kobiet JBL Triathlon Sieraków ,dystans 1/2 Ironman
- 1 miejsce kat 30-35 kobiet JBLTriathlon Sieraków,dystans 1/2 Ironman
- 2 miejsce kat 30-35 kobiet Triathlon Kołobrzeg, dystans 1/4 Ironman
- 3 miejsce open kobiet Triathlon Szczecin, dystans 1/2 Ironman
- 1 miejsce kat 30-35 kobiet Triathlon Szczecin, dystans 1/2 Ironman

Kwalifikacje

- Absolwent AWF 
- Instruktor pływania
- Instruktor kulturystyki

 

 

 

 

 

 

 

       

 

        

 

 

Jestem sportowcem, trenerem. Osobą żyjącą sportem i każdą aktywnością fizyczną. Kocham trenować, zgłębiać wiedzę na temat treningu.Fascynuje mnie sport. Dlaczego?Ponieważ tylko systematyczny trening jest drogą do celu które sobie wyznaczamy. W aktywności fizycznej nie ma dróg na skróty. Nie oszukujmy się… nie przebiegniesz maratonu nie przygotowując się do niego. Nie schudniesz bez odpowiednio dobranych środków treningowych i diety.Tylko zaplanowany trening jest w stanie doprowadzić Cię do Twojego sukcesu. Na co dzień jestem trenerem personalnym i zawodniczką trenującą triathlon i biegi długodystansowe.Mam to szczęście połączenia swojej pasji z pracą zawodową. Fascynacja aktywnością fizyczną i sportem mam wrodzoną,gdyż od kiedy sięgam pamięcią sport mi towarzyszył na co dzień od najmłodszych lat. Zaczynając od zajęć szkolnych i dodatkowych po lekcjach. Śmiem stwierdzić ,że na dzisiejsze czasy pewnie by mnie posądzono o chorobę ADHD. Kiedyś to było głód aktywności i ruchu.

Wiem czym jest ciężki trening.Sama trenując dyscyplinę dla ludzi z „żelaza” wiem ile czasu wysiłku i poświęcenia wymaga od nas samych aby osiągnąć swój cel. Trenuję triatlon- dyscyplinę olimpijską. Dyscyplinę która łączy ze sobą trzy dyscypliny sportowe: pływanie,jazdę na rowerze i bieganie. Ścigam się na długich dystansach od 2011 roku . W tym roku udało mi się przygotować i ukończyć ekstremalną formę triathlonu jakim jest Ironman. Czyli przepłynęłam 3,8 km w jeziorze , następnie przejechałam na rowerze 180 km i na koniec przebiegłam 42 km a wszystko to w czasie ponad 12 godzin.W Polsce takimi osiągnięciami może pochwalić się nie więcej niż 50 kobiet. Dzięki zaplanowanym treningom jakie wprowadzam we własny roczny plan systematycznie poprawiam swoje wyniki i osiągnięcia na krajowym „podwórku”.

 

Kuźnia triathlonu

Jesteśmy klubem triathlonowym który zrzesza sympatyków aktywności, osoby stawiające swoje pierwsze sportowe kroki oraz ambitnych zapaleńców.

Kontakt z nami

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 604 584 593
 

Odwiedź nas tu:

  

Zdjęcia:
Sportografia.pl
Agnieszka Czechowska

Agata Maszewska