Osiągnięcia  

- 3 miejsce Mistrzostwa Polski Szczecin 2015 ,dystans 1/4 Ironmana
- 5 miejsce Mistrzostwa Polski Stronie Śląskie , dystans ITU(3-80-20)
- 5 miejsce Mistrzostwa Polski Sieraków,dystans 1/2 Ironmana
- 2 miejsce Ironman Wolsztyn 2014
- 2 miejsce w kat 30 -39 kobiet Triathlon Sieraków 2013 r,dystans 1/2 Ironmana
- 1 miejsce w kat 30 -34 kobiet Elemental Triathlon Olsztyn 2014,dystans Olimpijski.
- 8 miejsce open kobiet JBL Triathlon Sieraków ,dystans 1/2 Ironman
- 1 miejsce kat 30-35 kobiet JBLTriathlon Sieraków,dystans 1/2 Ironman
- 2 miejsce kat 30-35 kobiet Triathlon Kołobrzeg, dystans 1/4 Ironman
- 3 miejsce open kobiet Triathlon Szczecin, dystans 1/2 Ironman
- 1 miejsce kat 30-35 kobiet Triathlon Szczecin, dystans 1/2 Ironman

Kwalifikacje

- Absolwent AWF 
- Instruktor pływania
- Instruktor kulturystyki

 

 

 

 

 

 

 

       

 

        

 

 

Jestem sportowcem, trenerem. Osobą żyjącą sportem i każdą aktywnością fizyczną. Kocham trenować, zgłębiać wiedzę na temat treningu.Fascynuje mnie sport. Dlaczego?Ponieważ tylko systematyczny trening jest drogą do celu które sobie wyznaczamy. W aktywności fizycznej nie ma dróg na skróty. Nie oszukujmy się… nie przebiegniesz maratonu nie przygotowując się do niego. Nie schudniesz bez odpowiednio dobranych środków treningowych i diety.Tylko zaplanowany trening jest w stanie doprowadzić Cię do Twojego sukcesu. Na co dzień jestem trenerem personalnym i zawodniczką trenującą triathlon i biegi długodystansowe.Mam to szczęście połączenia swojej pasji z pracą zawodową. Fascynacja aktywnością fizyczną i sportem mam wrodzoną,gdyż od kiedy sięgam pamięcią sport mi towarzyszył na co dzień od najmłodszych lat. Zaczynając od zajęć szkolnych i dodatkowych po lekcjach. Śmiem stwierdzić ,że na dzisiejsze czasy pewnie by mnie posądzono o chorobę ADHD. Kiedyś to było głód aktywności i ruchu.

Wiem czym jest ciężki trening.Sama trenując dyscyplinę dla ludzi z „żelaza” wiem ile czasu wysiłku i poświęcenia wymaga od nas samych aby osiągnąć swój cel. Trenuję triatlon- dyscyplinę olimpijską. Dyscyplinę która łączy ze sobą trzy dyscypliny sportowe: pływanie,jazdę na rowerze i bieganie. Ścigam się na długich dystansach od 2011 roku . W tym roku udało mi się przygotować i ukończyć ekstremalną formę triathlonu jakim jest Ironman. Czyli przepłynęłam 3,8 km w jeziorze , następnie przejechałam na rowerze 180 km i na koniec przebiegłam 42 km a wszystko to w czasie ponad 12 godzin.W Polsce takimi osiągnięciami może pochwalić się nie więcej niż 50 kobiet. Dzięki zaplanowanym treningom jakie wprowadzam we własny roczny plan systematycznie poprawiam swoje wyniki i osiągnięcia na krajowym „podwórku”.

 

Kuźnia triathlonu

Jesteśmy klubem triathlonowym który zrzesza sympatyków aktywności, osoby stawiające swoje pierwsze sportowe kroki oraz ambitnych zapaleńców.

Kontakt z nami

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 604 584 593
 

Odwiedź nas tu:

  

Zdjęcia:
Sportografia.pl
Agnieszka Czechowska

Agata Maszewska

nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack woolrich outlet online piumini woolrich outlet moncler outlet online moncler outlet piumini moncler outlet moncler outlet online peuterey outlet online peuterey outlet cheap oil paintings pop canvas art