Konrad jest specjalistą od części kolarskiej i treningu ogólnorozwojowego. W naszym klubie prowadzi treningi kolarskie oraz spinningowe. Dodatkowo odpowiada za wzmocnienie ogólne naszych zawodników. Na Konrada treningach nigdy nie będziecie się nudzić, jego zestawy ćwiczeń są bardzo urozmaicone i rzadko się powtarzają. UWAGA! Konrad jest bardzo wymagający. Nie obiecuję że będzie łatwo, ale na pewno będzie warto! Spróbujcie!

Kuźnia triathlonu

Jesteśmy klubem triathlonowym który zrzesza sympatyków aktywności, osoby stawiające swoje pierwsze sportowe kroki oraz ambitnych zapaleńców.

Kontakt z nami

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 604 584 593
 

Odwiedź nas tu:

  

Zdjęcia:
Sportografia.pl
Agnieszka Czechowska

Agata Maszewska