Janów Lub. 19.05-21.05.2023

  • Opis
  • Dla Kogo?
  • Informacje
  • Program
  • Cena
  • Zapisy
Kuźnia Triathlonu zaprasza na obóz majówkowy do Janowa Lubelskiego! W trakcie wyjazdu oferujemy wam treningi pływackie, kolarskie oraz biegowe, podczas treningów dorosłych zapewniamy zajęcia dla waszych dzieci (6-12 lat). Obóz z nami to gwarancja świetnej atmosfery, wsparcia w trakcie treningów, różne poziomy zaawansowania oraz cenne wskazówki w trakcie treningów. Janów Lubelski położony jest niespełna 3h od Warszawy.

Treningi Pływackie
Podczas obozu odbędą się dwa treningi pływackie, dla najbardziej wytrwałych przewidziany jest trening OPEN WATER (prognozowana temperatura wody to 15°C).
Treningi Kolarskie
Okolice Janowa Lubelskiego to idealne miejsce na rower szosowy - urozmaicone ukształtowanie terenu (w okolicy są stoki narciarskie), dobrej jakości asfalty oraz relatywnie mały ruch sprawia że jazda na rowerze pozostanie czystą przyjemnością.
Treningi Biegowe
Lasy Janowskie posiadają niezliczoną ilość tras biegowo rowerowych o bardzo dobrej nawierzchni i małych przewyższeniach. Na szybsze bieganie idealnym miejscem będzie obiegnięcie zalewu Janowskiego (2,5km).
HoursMinutesSeconds
Nasz wyjazd jest skierowany dla dorosłych oraz dla dzieci (od 6 do 12 lat). Na obozie łączymy pasję rodziców oraz zaszczepiamy miłość do sportu wśród najmłodszych. Dzieci obserwując aktywnych rodziców same chcą być aktywne. W trakcie treningów dorosłych, my zabieramy wasze dzieci na ich własne treningi - pływackie, rowerowe oraz zabawy w terenie.
Pływanie
W trakcie obozu nie damy rady nauczyć Cię pływać od zera, ale jeżeli nie boisz się zanurzać głowy i potrafisz przepłynąć chociaż jeden basen kraulem to dasz radę z nami trenować na basenie.
Rower
Podczas obozu będziemy podzieleni na 3 grupy zaawansowania. Poruszać się będziemy na rowerach szosowych - każdy uczestnik powinien posiadać swój własny sprzęt (sprawny). Teren w Janowie Lubelskim jest pofałdowany. Aby móc dołączyć do naszych treningów kolarskich, musisz być w stanie przejechać 40km ze średnią minimum 25km/h. Najbardziej zaawansowana grupa porusza się ze średnią ok. 32-35km/h.
Bieganie
Treningi biegowe odbywać się będą w terenie oraz pętli wokół zalewu. Najmniej zaawansowana grupa biega z prędkością 6'30"/km.
Przewidywana Liczba Uczestników:
0123456789001234567890
Gwarantujemy że wyjazd się odbędzie, a wszystkie informacje które podane są na stronie internetowej są aktualne. Poniżej prezentujemy informacje na temat zakwaterowania oraz najczęściej zadawane pytania, jeżeli po przeczytaniu tej sekcji dalej masz jakieś pytania - napisz lub zadzwoń do nas!
Zakwaterowanie
Hotel DUO SPA**** ( ul.Turystyczna 10a, 23-300 Janów Lubelski).
Hotel Duo Spa położony jest nad Zalewem Janowskim, w otoczeniu pięknych Lasów Janowskich i oferuje eleganckie opcje zakwaterowania, całodobową recepcję, bezpłatne WiFi oraz prywatny parking. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest kryty basen, plac zabaw, korty tenisowe . Opcje zakwaterowania są eleganckie i utrzymane w ciepłej kolorystyce. W każdej zapewniono klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem, lodówkę oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.
Pierwszy dzień
Oficjalnie obóz rozpocznie się 30.04.2022 od treningu rowerowego o godzinie 14:00, jeżeli chciałbyś przyjechać już w piątek będzie taka możliwość - wtedy pierwszy trening odbędzie się już w sobotę rano!
Transport
Dojazd na obóz odbywa się we własnym zakresie. Jeżeli potrzebujesz pomocy w tym zakresie, skontaktuj się z nami pomożemy Ci znaleźć transport z innym uczestnikiem wyjazdu.
Jaki rower potrzebuje?
Treningi kolarskie odbywają się na rowerach szosowych. Każdy uczestnik powinien posiadać swój rower.
WAŻNE: Rower powinien być sprawny, jeżeli dawno na nim nie jeździłeś oddaj go koniecznie do serwisu przed wyjazdem.
Jak się przygotować do wyjazdu?
Polecamy przed obozem trenować minimum 3 razy w tygodniu, pozwoli Ci to przejść przez obóz w komforcie i z przyjemnością. Im mniej przygotowany przyjedziesz na obóz, tym treningi będą wydawać Ci się za ciężkie. Im lepsza będzie Twoja kondycja, tym z większą przyjemnością będziesz mógł trenować.
Co zabrać ze sobą?
W trakcie obozu potrzebne będą Ci rzeczy na rower. Zaopatrz się w długie spodnie oraz bluzy rowerowe z długim rękawem. Przed wyjazdem koniecznie sprawdź prognozę pogody. Na treningu pływackim korzystać będziemy z ósemek, płetw, łapek oraz rurek - warto zabrać ze sobą ten sprzęt.
Czy jesteśmy ubezpieczeni?
Na wyjazd należy ubezpieczyć się we własnym zakresie.
Bezpieczeństwo na wyjeździe
Jeżeli masz jakieś obawy przed wyjazdem nie bój się nas o tym poinformować. Jeżeli cierpisz na jakieś przewlekłe schorzenia powiedz nam o tym. Warto również zapisać sobie numer kontaktowy w telefonie: 604-584-593.
Program Obozu
Piątek Sobota Niedziela
8:00 Śniadanie 8:00 Śniadanie
16:00 Trening Kolarski 10:00 Rower 10:00 Zakładka
19:00 Kolacja 17:00 Bieganie 13:00 Zakończenie Obozu
20:00 Pływanie 19:00 Kolacja


*uwaga program obozu może ulec zmianie!

Trasy Kolarskie

19.05.2023 Piątek

Dystans: 65km
Przewyżśzenie: 601m

20.05.2023 Sobota

Dystans: 103km
Przewyżśzenie: 1070m

21.05.2023 Niedziela

Dystans: 40km
Przewyżśzenie:120m
Cena obozu:
999zł/osoba dorosła
599zł/osoba towarzysząca
PS. UWAGA! Ze względu na wiele zmiennych cena obozu może ulec zmianie. Obowiązuje cena podana w momencie wypełnienia formularza.
Cena zawiera:
Cena zawiera:
• Zakwaterowanie w hotelu DUO SPA (w pokoju 2 osobowym)
• Wyżywienie HB
• Opiekę trenerską
Dodatkowo Płatne:
• Dopłaty do pokoju 1 osobowego (299zł/os)
• Późniejsze wymeldowanie w dniu wyjazdu 150zł/pokój
Płatności:
Po zapisaniu się na wyjazd potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 400zł/osoby w ciągu 3 dni roboczych.
Numer Konta:
92 1140 2004 0000 3402 7508 4109 - Rafał Pierścieniak
Tytułem: Imię i Nazwisko Majówka Janów Lubelski
Dopłata do całości powinna nastąpić do końca 30.04.2023.
Rezygnacja
• W przypadku rezygnacji z wyjazdu prosimy o maila informacyjnego.
• W przypadku rezygnacji z wyjazdu w terminie >30 dni potrącana jest zaliczka.
• W przypadku rezygnacji w okresie 29 – 14 dni przed początkiem wyprawy ponosi koszt 60% ceny wyjazdu.
• Rezygnując z wyjazdu w terminie późniejszym niż 14, uczestnik ponosi koszt 90% ceny.