Tatry 12.08-15.08.2023

  • Opis
  • Informacje
  • Program
  • Kuźnia Kids
  • Cena
  • Zapisy
Kuźnia Triathlonu zaprasza na weekendowy wyjazd do Nowego Targu! W trakcie wyjazdu oferujemy wam treningi pływackie, biegowe oraz kolarskie. Na wyjazd dostępna opcja przyjechania z dziećmi. Okolica obfituje w liczne ścieżki rowerowe oraz inne atrakcje dla najmłodszych!

Dla kogo
Nasz wyjazd jest skierowany dla osób dorosłych amatorsko uprawiających triathlon. Okolica obfituje w górzyste trasy kolarskie, świetne płaskie trasy do biegania oraz basen w bliskiej odległości od hotelu. Na obóz zapraszamy was z waszymi dziećmi dla których stworzymy dedykowane treningi!
Treningi Pływackie
Podczas wyjazdu odbędzie się 1-2 treningi pływackie na basenie 25m w Nowym Targu (1 kilometr od hotelu). Trening pływacki będzie w formie uzupełnienia treningu kolarskiego. Zaopiekujemy się osobami na każdym poziomie zaawansowania.
Treningi Kolarskie
Treningi kolarskie odbywać się będą na rowerach szosowych. Trasy w okolicach Nowego Targu oferują fantastyczne widoki na Tatry. Podczas obozu będziemy podzieleni na 2 grupy zaawansowania. Poruszać się będziemy na rowerach szosowych - każdy uczestnik powinien posiadać swój własny sprzęt (sprawny). Aby móc dołączyć do naszych treningów kolarskich, musisz być w stanie przejechać 40km ze średnią minimum 30km/h. Jeżeli przewyższa to Twoje możliwości, dalej możesz zapisać się z nami na obóz ale nie możemy zagwarantować opieki podczas treningu kolarskiego.
Treningi Biegowe
Treningi biegowe będą odbywać się w terenie lekko pofałdowanym w warunkach leśnych.
HoursMinutesSeconds
Poniżej prezentujemy informacje na temat zakwaterowania oraz najczęściej zadawane pytania, jeżeli po przeczytaniu tej sekcji dalej masz jakieś pytania - napisz lub zadzwoń do nas!
Zakwaterowanie
ibis Styles Nowy Targ***
Obiekt ibis Styles Nowy Targ, usytuowany w miejscowości Nowy Targ, oferuje bar, bezpłatny prywatny parking oraz wspólny salon. Do dyspozycji Gości przygotowano takie udogodnienia, jak restauracja, całodobowa recepcja, obsługa pokoju oraz bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Oferta hotelu obejmuje pokoje rodzinne.
Pierwszy dzień
Oficjalnie obóz rozpocznie się w piątek od treningu kolarskiego ok godziny 16:00.
Transport
Dojazd na obóz odbywa się we własnym zakresie. Jeżeli potrzebujesz pomocy w tym zakresie, skontaktuj się z nami pomożemy Ci znaleźć transport z innym uczestnikiem wyjazdu. Hotel znajduje się bezpośrednio przy stacji PKP więc dobrym rozwiązaniem jest również pociąg.
Jaki rower potrzebuje?
Treningi kolarskie odbywają się na rowerach szosowych. Każdy uczestnik powinien posiadać swój rower.
WAŻNE: Rower powinien być sprawny, jeżeli dawno na nim nie jeździłeś oddaj go koniecznie do serwisu przed wyjazdem.
Jak się przygotować do wyjazdu?
Polecamy przed obozem trenować minimum 3 razy w tygodniu, pozwoli Ci to przejść przez obóz w komforcie i z przyjemnością. Im mniej przygotowany przyjedziesz na obóz, tym treningi będą wydawać Ci się za ciężkie. Im lepsza będzie Twoja kondycja, tym z większą przyjemnością będziesz mógł trenować.
Co zabrać ze sobą?
W trakcie obozu potrzebne będą Ci rzeczy na rower. Zaopatrz się w długie spodnie oraz bluzy rowerowe z długim rękawem. Przed wyjazdem koniecznie sprawdź prognozę pogody. Na treningu pływackim korzystać będziemy z ósemek, płetw, łapek oraz rurek - warto zabrać ze sobą ten sprzęt.
Czy jesteśmy ubezpieczeni?
Na wyjazd należy ubezpieczyć się we własnym zakresie.
Bezpieczeństwo na wyjeździe
Jeżeli masz jakieś obawy przed wyjazdem nie bój się nas o tym poinformować. Jeżeli cierpisz na jakieś przewlekłe schorzenia powiedz nam o tym. Warto również zapisać sobie numer kontaktowy w telefonie: 604-584-593.
Przewidywana Liczba Uczestników:
0123456789001234567890

Program Obozu

Czwartek Piątek Sobota Niedziela
8:00 Śniadanie 8:00 Śniadanie 8:00 Śniadanie
16:00 Zameldowanie 10:00 Trening Pływacki 10:30 Trening Biegowy 9:00 Trening Kolarski
17:00 Trening Kolarski 14:00 Trening Kolarski 16:00 Trening Pływacki 12:00 Zakończenie obozu

*uwaga: program obozu może ulec zmianie!

Trasy Kolarskie

12.08.2023 Sobota

13.08.2023 Niedziela

15.08.2023 Wtorek

Na naszy wyjazd możesz przyjechać ze swoim dzieckiem! W trakcie Twojego treningu my zorganizujemy zajęcia dla najmłodszych. W planie będą wycieczki rowerowe, treningi na basenie, zabawy na basenie oraz wycieczki piesze. Twoje dziecko obserwując Twoje podejście do sportu, zaszczepi w sobie duch aktywności fizycznej. Zapewniamy opiekę dzieciom od 4 do 12 lat. W hotelu istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju rodzinnym. Jeżeli masz jakieś wąpliwości skontaktuj się z nami!
Cena obozu:
1399zł/osoba trenująca
999zł/dziecko do 12 rż.
699zł/drugie dziecko do 12 rż.
399zł/trzecie dziecko do 12 rż
599zł/osoba towarzysząca
Cena zawiera:
Cena zawiera:
• Zakwaterowanie w hotelu w pokoju dwuosobowym
• Śniadania
• Wstęp na basen
• Opiekę trenerską
• Przygotowane trasy kolarskie
Dodatkowo Płatne:
• Dopłaty do pokoju 1 osobowego (399zł/os)
Płatności:
Po zapisaniu się na wyjazd potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 400zł/osoby w ciągu 3 dni roboczych.
Numer Konta:
92 1140 2004 0000 3402 7508 4109 - Rafał Pierścieniak
Tytułem: Imię i Nazwisko Tatry 2023
Dopłata do całości powinna nastąpić do końca Czerwca.
Rezygnacja
• W przypadku rezygnacji z wyjazdu prosimy o maila informacyjnego.
• W przypadku rezygnacji powyżej 14 dni przed początkiem wyprawy ponosi koszt 60% ceny wyjazdu.
• Rezygnując z wyjazdu w terminie późniejszym niż 14, uczestnik ponosi koszt 90% ceny.