Strona głównaTeneryfa Work&Training 18.11-25.11.2021

  • Opis
  • Teneryfa
  • Dla Kogo?
  • Informacje
  • Program
  • Cena
  • Zapisy
Kuźnia Triathlonu zaprasza na tygodniowy obóz na Teneryfie w formule WORK&TRAINING!
To oferta dla osób które chciałyby wyjechać, ale nie mogą sobie pozwolić na przerwę w pracy. Treningi odbywać się będą w godzinach porannych oraz popołudniowych – w ciągu dnia będzie czas na pracę przed komputerem. Podczas wyjazdu Work&Training jesteśmy w stanie zagwarantować opiekę nad Twoim dzieckiem podczas Twojego treningu oraz w trakcie Twojej pracy.
Koncepcja wyjazdu
Uczestnicy obozu sami organizują oraz opłacają przyjazd na wyspę. My wytypowaliśmy konkretne oferty z biura podróży dzięki czemu wszyscy uczestnicy będą zakwaterowani w jednym miejscu. Dlaczego tak? Taki układ powoduje że cena wyjazdu będzie najbardziej korzystna dla uczestnika. Wyjazd na własną rękę często jest droższy, a cena wyjazdu mogłaby mieć duże wahania. Wyjazd odbędzie się bez względu na liczbę uczestników.
Zajęcia dla dzieci
W trakcie treningów dorosłych, oraz w trakcie waszej pracy my zagwarantujemy opiekę dla waszych dzieci. W planie mamy liczne zabawy na plaży, kąpiele w oceanie, wycieczki po wyspie do parku z małpami, na plantację bananów ale również treningi pływackie w basenie.
Do obozu pozostało:
HoursMinutesSeconds
Teneryfa wchodzi w skład archipelagu Wysp Kanaryjskich i jest największą wyspą spośród wszystkich siedmiu. Teneryfa zachęca różnorodnością klimatu, fauny, flory i krajobrazu. Znajdziemy tutaj pozostałości wulkaniczne, plaże pokryte czarnym piaskiem, zachwycającą roślinność i infrastrukturę spełniającą wymagania nawet najbardziej wymagających urlopowiczów.
Pogoda na Teneryfie
Wyspy Kanaryjskie określane są mianem wiecznej wiosny. W listopadzie możemy spodziewać się temperatur od 20 do 28 stopni, co ważne w nocy temperatura rzadko spada poniżej 18 stopni co powoduje że poranki oraz popołudnia również są ciepłe. Na południu Teneryfy deszcz pada bardzo rzadko.

Swiat Pogody .pl

Wulkan Teide
Teide to trzeci najwyższy i najokazalszy wulkan na świecie, po Mauna Loa i Mauna Kea na Hawajach. Stanowi on też najwyższe wzniesienie zarówno na Wyspach Kanaryjskich, jak i w całej Hiszpanii. Dla nas to oczywiście idealna okazja do zdobycia szczytu. Na środku wyspy znajduje się rozległy Płaskowyż na który można dojechać asfaltową droga do wysokości 2 300m n.p.m. Komu będzie mało można również wejść na sam szczyt! Dla kogo to będzie za dużo, można wjechać kolejką. Jedno jest pewne – to będzie obowiązkowy punkt naszego obozu.
Wąwóz Masca
Masca jest to wioska znajdująca się w Hiszpanii na Teneryfie. Maska jest to także wąwóz, której ów wioska daje początek. Leży około 600 m nad poziomem morza w górach Teno. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na świecie. Zadziwia swoim pięknem i majestatem. Według niektórych jest to miejsce, które najlepiej obrazuje tradycyjną architekturę kanaryjską.
Ocean
Woda w Oceanie w okresie zimowym waha się od 18 do 21 stopni. Sprawia to że cały rok można próbować treningu OPEN WATER. Tego elementu nie może zabraknąć również na naszym wyjeździe!
Jedzenie
Teneryfa zachwyca różnorodnością także w jedzeniu. Oprócz klasycznych specjałów kuchni hiszpańskiej, znajdziemy tutaj typowe dla Wysp Kanaryjskich potrawy. Flagową potrawą na Teneryfie są niewielkie ziemniaki gotowane i podawane w mundurkach – papas arrugadas. Przepyszna odmiana niewielkich ziemniaków, podawana w pofalowanej skórce z dodatkiem soli (koniecznie morskiej!) to sztandarowy smak Wysp Kanaryjskich, serwowany niemal z każdym daniem głównym. Teneryfę pokochają także ci, którzy gustują w owocach morza – wyspa słynie z wyjątkowo doskonałych ryb czy skorupiaków, a krewetki w oliwie i sporej ilości czosnku to danie cieszące zarówno oczy, jak i podniebienie.
Nasz wyjazd jest skierowany dla dorosłych oraz dla dzieci w wieku od 6 lat. Na obozie łączymy pasję rodziców oraz zaszczepiamy miłość do sportu wśród najmłodszych. Dzieci obserwując aktywnych rodziców, same chcą być aktywne. W trakcie treningów dorosłych, my zabieramy wasze dzieci na ich własne treningi – pływackie, zabawy na plaży czy wycieczki po wyspie.
Pływanie
W trakcie obozu nie damy rady nauczyć Cię pływać od zera, ale jeżeli nie boisz się zanurzać głowy i potrafisz przepłynąć chociaż jeden basen kraulem to dasz radę z nami trenować. Na obozie przewidziane są dwa treningi na odkrytej pływalni 50 metrowej oraz dwa treningi w Oceanie. Woda w Oceanie w listopadzie ma ok. 21 stopni, pianka jest wskazana ale nie jest niezbędna.
Rower
Trasy kolarskie na Teneryfie są dość wymagające, ale widoki potrafią wszystko zrekompensować. Do wyboru są pagórkowate drogi wzdłuż Oceanu lub wjazd w głąb wyspy. Na rowerze można wjechać na wysokość aż 2300m n.p.m. Biorąc pod uwagę że startuje się od zera, jest to jedne z większych przewyższeń jakie kiedykolwiek w życiu zrobicie!
Bieganie
Treningi biegowe odbywać się będą promenadą wzdłuż Oceanu. Dla ambitnych największym wyzwaniem będzie wejście na najwyższy szczyt Hiszpanii – 3718 m n.p.m to Wulkan Teide.
Przewidywana Liczba Uczestników:
01234567890
Gwarantujemy że wyjazd się odbędzie, a wszystkie informacje które podane są na stronie internetowej są aktualne. Poniżej prezentujemy informacje o zakwaterowaniu oraz najczęściej zadawane pytania, jeżeli po przeczytaniu tej sekcji dalej masz jakieś pytania – napisz lub zadzwoń do nas!
Zakwaterowanie
Hotel Troya ****
Hotel Troya to czterogwiazdkowy hotel położony na wybrzeżu Costa Adeje, naprzeciwko plaży Troya. Znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Nowoczesny budynek, niedawno odnowiony, wyposażony jest w 3 baseny ze słodką wodą i ogrzewane w sezonie zimowym. Pokoje są przestronne i komfortowo wyposażone.
Godziny lotów
Lot Tam: Warszawa Chopin 9:05 – Teneryfa 13:55
Powrót: Teneryfa 14:50- Warszawa Chopin 21:25
Wyżywienie
W zależności od wybranej oferty można wybrać wyżywienie HB (śniadania + obiadokolacje) lub All Inclusive
Rower
Podczas wyjazdu potrzebny będzie rower szosowy. Można przyjechać z rowerem (opłata za transport roweru samolotem to ok. 60 euro w jedną stronę), lub wypożyczyć na miejscu ceny 20-30 euro w zależności od klasy roweru (aluminium/carbon)
Jak się przygotować do wyjazdu?
Jeżeli chcesz jak najwięcej skorzystać w trakcie takiego obozu, dobrze jest regularnie trenować minimum przez 2-3 tygodnie przed obozem. To pozwoli CI w pełni skorzystać z programu który przygotowaliśmy.
Co zabrać ze sobą?
Potrzebne będą rzeczy do treningu kolarskiego (głównie krótkie + rękawki lub wiatrówka), krótkie rzeczy do treningu oraz dłuższe dla osób zainteresowanych wejściem na szczyt Teide. Na treningu pływackim nie będziemy korzystać z żadnego sprzętu, do treningu open water przydatna będzie pianka (ale nie niezbędna)
Czy jesteśmy ubezpieczeni?
Na wyjazd należy ubezpieczyć się we własnym zakresie.
Bezpieczeństwo na wyjeździe
Jeżeli masz jakieś obawy przed wyjazdem nie bój się nas o tym poinformować. Jeżeli cierpisz na jakieś przewlekłe schorzenia powiedz nam o tym. Warto również zapisać sobie numer kontaktowy w telefonie: 604-584-593.
Czwartek Piątek Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
7:30 Open Water 10:00 Trening Kolarski 10:00 Trening Biegowy Wolny Poranek 7:30 Rozruch Biegowy Wolny Poranek 7:30 Rozruch Biegowy
9-17 Praca 9-17 Praca 9-17 Praca 9-17 Praca
17:30 Rozruch Biegowy po podróży 17:00 Trening Kolarski 18:00 Trening Open Water 17:00 Trening Kolarski 17:30 Trening na basenie 17:00 Trening Kolarski

*uwaga program obozu może ulec zmianie!

Trasy Kolarskie

19.11.2021 Piątek

Est. Moving Time Distance Elevation Gain
02:08:46 45,64 990,89
hours km meters

20.11.2021 Sobota

Est. Moving Time Distance Elevation Gain
04:58:58 105,97 2 601,73
hours km meters

22.11.2021 Poniedziałek

Est. Moving Time Distance Elevation Gain
02:17:26 48,72 783,92
hours km meters

24.11.2021 Środa

Est. Moving Time Distance Elevation Gain
03:00:00 63,80 1 262,38
hours km meters
Cena opieki trenerskiej:
599zł/osobę
Cena zawiera:
Cena zawiera:
• Opiekę trenerską podczas każdego treningu
• Przygotowanie tras kolarskich
• Opiekę nad dziećmi w trakcie treningów dorosłych
• Zdjęcia i filmy z treningów
Cena nie zawiera:
• Wycieczki wykupionej w biurze podróży TUI (ok. 3 500zł)
• Ewentualnego wypożyczenia roweru na miejscu
• Ubezpieczenia
Płatności:
Po zapisaniu się na wyjazd potwierdzeniem opieki trenerskiej jest wpłata zaliczki w wysokości 300zł/osoby w ciągu 3 dni roboczych.
Numer Konta:
92 1140 2004 0000 3402 7508 4109 – Rafał Pierścieniak
Tytułem: Imię i Nazwisko Szklarska Poręba 11.11.2021
Dopłata do całości powinna nastąpić do końca października.
Rezygnacja
• W przypadku rezygnacji z wyjazdu prosimy o maila informacyjnego.
• W przypadku rezygnacji z wyjazdu w terminie >30 dni potrącana jest zaliczka.
• W przypadku rezygnacji w okresie 29 – 14 dni przed początkiem wyprawy ponosi koszt 60% ceny wyjazdu.
• Rezygnując z wyjazdu w terminie późniejszym niż 14, uczestnik ponosi koszt 90% ceny.

Czy chciałbyś dołączyć do naszego klubu?

Partner Strategiczny:

1

Skontaktuj się z nami

Warszawa
Rafał Pierścieniak
[email protected]
604 584 593

Poznań
Łukasz Michalak
[email protected]
512 159 283

Zapoznaj się zasadami przetwarzania danych osobowych w Kuźni Triathlonu dostępnymi Tutaj

Ostatnie Treningi